23. 4. 2021 - Podpora a rozvoj sebeobsluhy u dětí s PAS: Mgr. Hrdinová

Webinář na téma "Podpora a rozvoj sebeobsluhy u dětí s PAS" povede Mgr. Petra Hrdinová.

Mgr. Petra Hrdinová, speciální pedagog. Pracuje jako terapeut v Centru Terapie Autismu. Kromě individuálních terapií vede také skupinové terapie pro děti s poruchou autistického spektra a nácviky sociálně komunikačních dovedností. V rámci služeb CTA se věnuje také rodinám dětí s PAS, spolupracuje s mateřskými školami a logopedy, zajišťuje odborné stáže a praxe v CTA

Anotace: Mnohé děti s PAS zvládají ve velmi raném věku lezení, samostatnou chůzi, šplhají po nábytku, bravurně ovládají tablet nebo mobilní telefon, celkově jsou samostatné, v mnoha ohledech se obejdou bez asistence dospělého. Toto však nemusí platit u činností spojených se sebeobsluhou (oblékání, jezení, používání WC), kdy dítě naopak potřebuje pomoc ve věku, kdy už bychom očekávali jeho samostatnost. Na webináři si ukážeme, jak dítě vést k samostatnosti, kde začít, jakým způsobem lze sebeobslužné dovednosti nacvičovat.

Webinář proběhne online 23. 4. 2021 od 15:00 do 17:00. Po přijetí platby Vám bude zaslán mail s přístupem do online přednáškové místnosti.

Prosíme o přihlášení a ZAPLACENÍ do 22. 4. 2021 23:59

480,00 Kč
Please select variants first